• Новак
Мо-Стегач 4145 Заварени Двојно Клевис

Мо-Стегач 4145 Заварени Двојно Клевис

Rating 
DEN 1594.56

Достапност
Достапно за нарачка

Вкупна Должина : 8 " (222 мм) Тежина : 3 килограми (1,36 кг). Капацитет : 10 тони (9. Изработени од термички обработен челик. Произведен Бренд Производ. Оваа алатка за заштеда на време овозможува лесно поврзување со синџир од 3/8 инчи. Едноставен за употреба и корисен за поседување!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат