• Новак
Фудбал Мајка Печати Бизнис Картичка Случај Метал Носителот Џеб Паричник Име Картички Организатор Симпатична

Фудбал Мајка Печати Бизнис Картичка Случај Метал Носителот Џеб Паричник Име Картички Организатор Симпатична

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Изработен од полиран алуминиумски метал, издржлив и заштитете ги вашите картички со имиња совршено Дизајн : мала тежина,мажи и жени унисекс употреба, лесен за носење во џеб или паричник.Не само за именска картичка,погодна и заd карти,кредитни картички,картички за подароци и многу повеќе. Шема : Смешни име картичка случај дизајн со шема печатење на својата.Апсолутниот професионален деловен изглед и чувство ќе ви помогнат да оставите добар прв впечаток на вашите клиенти, соработници и претприемачи. Претпочитајте подарок : Ова е одличен и кул држач за визит-картички,тоа е студија и издржлив,можете да го испратите на вашите колеги,пријатели и најблиски како подарок. Квалитет : ние сме многу сигурни на нашиот држач за картички за печатење тенок име, можете да ја купите без никаква грижа.Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете ни е-пошта. Случај Со Џебна Визит-Картичка,Тенок Паричник За Визит-Картичка,Држачи За Визит-Картички, Држач За Картичка За Име.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат