• Новак
Куќиштето Одговара На 6 Поттикне, J9G29R, Најтенка Заштитна Обвивка Со Функција За Автоматско Будење/Спиење,Не Одговара Поттикне Хартија/Божур

Куќиштето Одговара На 6 Поттикне, J9G29R, Најтенка Заштитна Обвивка Со Функција За Автоматско Будење/Спиење,Не Одговара Поттикне Хартија/Божур

Rating 
DEN 601.60

Достапност
Достапно за нарачка

1 - - - Поттикне материјал за покривање : Капакот е изработен од мек силикон, кој може целосно да го заштити поттикне од гребнатини, нечистотија или абење. 3д свилена текстура, еколошки материјал, водоотпорен и отпорен на гребење, моделот е јасен и жив, против паѓање, силиконска мека обвивка, едноставна. - - - - сеопфатна заштита : заштитете го Вашиот Поттикне, дури и во случај на случаен помал судир или случајно прскање на вода, Вашиот Поттикне нема да биде оштетен. Овој заштитен капак е најдобриот Божиќен подарок за Поттикне. - - - Практичен И убавнадворешен моден дизајн, се чувствуваат добро, многу практично. Лесен за инсталирање и отстранлив во секое време. Отворете и затворете како книга за да ја разбудите Вашата Поттикне, да ја натерате да работи или да спие. 4_ Прилагодување : Ако имате омилени слики И сакате да ги направите вашите заштитни школки за поттикнување на вашите деца, слики од вашето домашно милениче, вашето семејство и вашата сопруга, испратете ми го моделот поттикне и вашите фотографии, ќе направам уникатна заштитна обвивка полна со љубов кон вас. едноставен за употреба : Едноставен за ставање и полетување, можете да го користите многу лесно, можете целосно да пристапите до сите функции без да го отстраните куќиштето од Поттикне. Уредот може да се полни со затворено куќиште. 6 кога бев млад, секогаш чувствував дека учењето е здодевно и здодевно. Подоцна, кога пораснав, разбрав што рече мајка ми. Учењето и растот се работи што треба да ги правиме цел живот. Животот е маратон. Никогаш не е доцна да научите да читате. Добро вашиот поттикне, го користат, се стави на нов поттикне случај, и да почне со читање. Автоматско Будење За Спиење : покритието за поттикнување може да ја поддржи функцијата За Режим На Автоматско Спиење / Будење. Магнетот го обезбедува затворањето на куќиштето, лесно се вклучува и исклучува клиповите. Исто така, помага да се продолжи траењето на батеријата. Кога имаме поттикне случај, за подобро за долгорочна употреба, се препорачува да можете да купите поттикне случај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат