• Новак
Ldchnh Лозинка Безбедно, Електронски Безбедносни Безбедно, Пред-натоварени Готовина Свод Безбедно Со Отпечатоци Допир Главата

Ldchnh Лозинка Безбедно, Електронски Безбедносни Безбедно, Пред-натоварени Готовина Свод Безбедно Со Отпечатоци Допир Главата

Rating 
DEN 4080.00

Достапност
Достапно за нарачка

●Легирана челична плоча, завртка за заклучување од легура● : сефот е изработен од материјал од легирана челична плоча, јазот е мал, безбеден и сигурен; дебелиот завртка за заклучување е изработен од легиран челик, кој е побезбеден, постабилен и против силата на ударот ●Идентификација На отпечатоци Од прст : Интелигентна технологија за препознавање полупроводнички отпечатоци, точна идентификација, безбедна и ефикасна, погодна за, за да се елиминира стравот од копирање на отпечатоци од прсти. Кога ќе се внесат 3 последователни грешки, автоматски ќе се издаде аларм; кога кабинетот е подложен на насилно влијание, автоматски ќе се издаде аларм за да се чувствувате посигурни и посигурни. ●Процес на прскање со голема побарувачка : 7 слоја пријателска боја, униформен сјај, мазен и нежен допир, долг работен век, не е лесен за бледнеење, безбеден и безбеден. Надворешна кутија големина : 35 * 25 * 25см (13. Ова е безбеден и удобен сеф. Може да се користи во различни сцени за складирање на различни скапоцени предмети.Функцијата за двојно предупредување обезбедува сигурност за вашите зачувани предмети. Не грижете се ако ја заборавите лозинката. Можете да ја користите резервната key.At дома, можете да чувате скапоцености како што се валута, накит и колекционерски предмети;во канцеларијата, можете да чувате доверливи документи, важни договори, книги и други важни предмети.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат