• Новак
ЗАМЕНА НА ФАРОВИТЕ ЗА Замена На ЗМАУТОПАРТИ Светилка За Фарови Патничка Страна За 2004-2008 Година Шеви Малибу

ЗАМЕНА НА ФАРОВИТЕ ЗА Замена На ЗМАУТОПАРТИ Светилка За Фарови Патничка Страна За 2004-2008 Година Шеви Малибу

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Директен стил на замена на завртки Направено од сертифицирани производители, со материјал што ги исполнува или надминува барањата НА ОЕМ. Заменете ја и надградете ја вашата фабричка опрема за осветлување за стил и функционалност. Фарот користи Сијалица H11 на средно светло и H9 на долго светло. 30 Дена Политика За Враќање-Гаранција За Враќање На Парите. Еден патнички страничен фар. За 2004-2008 Чеви Малибу*Одговара На Класичните модели На Малибу Од 2008 Година Само директен стил на замена на завртки Хром Нов Најнов повеќеслоен дизајн на рефлектор за оптимизирање На Осветлувањето еден патнички страничен фар 100% Сосема нов во поликарбонатна леќа со тешка кутија нуди супериорна ув заштита и висока отпорност на удар направен од производител сертифициран ОД ИСО користејќи материјали што ги исполнуваат СТАНДАРДИТЕ за ОЕ вклучена инструкција за инсталација, се препорачува професионална инсталацијаова Е Резервен Производ За Замена и Не Е Поврзан со други брендови или производители Кристалот не е материјал на ниту еден дел од фарот, тоа значи дека куќиштето на фарот има Кристална шема фарот користи сијалица н11 на средно светло и н9 на долго светло.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат