• Новак
Ола Мемоари Сафари Бебе Туш Украси Џунгла Тема Партија Материјали Со Бујна Зелена Балон Венец Лак Комплет Позадина, Банер, Тропски Палма Лисја, Балони Лента, Бршлен

Ола Мемоари Сафари Бебе Туш Украси Џунгла Тема Партија Материјали Со Бујна Зелена Балон Венец Лак Комплет Позадина, Банер, Тропски

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

СЕ-ВО-ЕДНО САФАРИ ВЕНЕЦ КОМПЛЕТ-Совршен Сооднос На Бујна Џунгла Зелена, Конфети, Хром Мудрец Зелена И Златна, Бели Балони Во Собата, Пред-нанижани Бура Добредојде Или Добредојде Бебе Банер, Бршлен Лоза, Монстера Лист, Балон Венец Лак Лента, Лепак Точки, Вратоврска Алатка, Стринг МОДЕРЕН ЕЛЕГАНТЕН БУЈНА ЗЕЛЕНА ДЕКОР лак - овој комплетен Комплет За Снабдување Со Зелени Златни Балони е се што ви треба за совршена Забава Со Тематска Сафари Џунгла. Шумски Материјали Диносаурус Тема Посипете, Бохо Цветни, Зоолошката Градина Животни Теми, Лав Кралот Диви Еден Роденден Расадник. ВКЛУЧЕНИ УПАТСТВА ЗА СКЛОПУВАЊЕ - аматерски вештини? Без грижи, можете едноставно да ги следите нашите упатства за непречено искуство со поставување. Овој Комплет За Венци Од Сафари во Џунгла може да потрае 1-3 часа, Планирајте однапред. Рачна Или Електрична Воздушна Пумпа (не е вклучена) препорачана. РАЗНОВИДЕН Врвен КВАЛИТЕТ-Пред-нанижан Банер За Бура, користете го како "Добредојде" или "Добредојде Бебе" за вашата забава.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат