• Новак
Фрагарн макси фустан за жени од одмор на плажа, женски моден цврст врат со врат од вратот со долг ракав со долг ракав макси фустан

Фрагарн макси фустан за жени од одмор на плажа, женски моден цврст врат со врат од вратот со долг ракав со долг ракав макси фустан

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Направено од лесна и дише ткаенина Фудбалерот и одблесокот А-линија со висока линија на половината совршено ја покажува вашата добра фигура! Ова парче лесна за носење зборува сам за себе, стилизирајте го едноставно со слајдови за обичен и стилски изглед! Опуштено, женско и ох-толку удобен „фустанот за зајдисонце“ ќе биде оној што ќе го задржи. Направени во САД и увезени. Табела со големина-Табелата со големина е Ture.Sizing : Мал/САД 4-6, Среден/САД 8-10, Голем/САД 12-14, X-LARGE/US 16-18, XX-LARGE/US 18-20. Ве молиме, погледнете ја „табелата со големина“ подолу внимателно пред да купите. (Не табела со големина). Нега за перење - миење на рацете или машинско миење во ладна вода, без изложеност, без белење. Направено со добар квалитет, овој случаен цветен печатен разноврсен летен фустан е истегнат, свилен, мек и проток, без смалување или брчки, измијте на ладно и виси за да се исуши. Повод за носење - Обичниот фустан со краток ракав е погоден за клуб, забава, ноќна ноќ, одмор, патување, шопинг, вечер, роденден, улица, плажа, излегување, спорт, фестивал, дневно, дома и друга специјална пригода, за шик Датум на ноќта погледнете и имајте женски и стилски изглед, совршен за пролет, лето. Vestidos Elegantes De Ropa De 2 Piece Outfits For Women 2 Piece Outfits For Women Sexy Abayas For Women Muslim Cute Dresses Smocked Dress Women Travel Outfits For Women Leopard Print Gifts For Women Dress With Built In Shapewear Business Dresses For Women Body Con Dress Women Leather Dress Womens Официјални здолништа за фустани за жени трендовски роденденски фустан за жени здолништа за жени плус големина деверуша фустани со ракави, месечина облека, венчаница, галентин, фустан, влечење облека, розова облека. Womens Fashion Satin Dress Midi Dress Sexy Outfit For Women Stripper Outfit Elegant Dresses For Women Floral Dress Birthday Outfits For Women Sexy Resort Wear For Women 2023 Womens 2 Piece Outfits Kaftan Dresses For Women Dinner Dress For Women Womans Clothing Long Formal Dress For Women Vintage Dress For Womenенски свилен фустан за жени се облекува жена миди плус големина клупски фустани за жени проточни здолништа памучни кафтани за жени облеки за бремени жени се облекуваат со градежништво вградени. Породилна облека црни фустани за жени венчаница цветен фустан за жени татко ќерка танцува фустани женски коктел фустани вести облека плус големина здолниште фустан фустан срце здолниште цветен фустан малку црн фустан мини фустани за жени секси породилно здолниште кафтани за жени плус големина макси фустан за жени секси секси Плус фустани со големина сини фустани на Quinceanera Мајка на фустани за венчавки Облека за плажа фустани за жени 2023 трендовски тен фустан црвени фустани за жени плус големина. Официјални фустани 2 парчиња облека за жени секси мини фустани за жени западна облека за жени блејзер фустан плус големина здолниште краток фустан секси жени со жени ромпер елегантни фустани за жени свадба гостини долги забавни фустани за жени 2023 гроздобер облека женски фустани за копче за венчавки надолу надолу Облечи за жени секси носии за жени пукнати фустани жени готски фустани бели враќање на фустани секси бели фустани за жени со еден ракав фустан плус големина деловни обични облеки. Роденденски облека за жени формален фустан плус големина фустан концерт облека за жени миди здолништа за жени татко ќерка танцува фустани рикаат 20 -ти фустани за жени здолништа за жени трендовски долги фустани жени пролетни мода 2023 искривени фустани за жени плус големина формални фустани за жени секси 2 парчиња облека За жени црни ромци за жени забавни фустани женски целосен фустан фустан фустан со нејасен фустан симпатичен мини фустан црвен скејтер фустан женски тениски фустан плус големина женски фустани. Направено од лесна и дише ткаенина. Фудбалерот и одблесокот А-линија со висока линија на половината совршено ја покажува вашата добра фигура! Ова парче лесна за носење зборува сам за себе, стилизирајте го едноставно со слајдови за обичен и стилски изглед! Опуштено, женско и ох-толку удобен „фустанот за зајдисонце“ ќе биде оној што ќе го задржи. Направени во САД и увезени. Табела со големина-Табелата со големина е Ture.Sizing : Мал/САД 4-6, Среден/САД 8-10, Голем/САД 12-14, X-LARGE/US 16-18, XX-LARGE/US 18-20. Ве молиме, погледнете ја „табелата со големина“ подолу внимателно пред да купите. (Не табела со големина). Нега за перење - миење на рацете или машинско миење во ладна вода, без изложеност, без белење. Направено со добар квалитет, овој случаен цветен печатен разноврсен летен фустан е истегнат, свилен, мек и проток, без смалување или брчки, измијте на ладно и виси за да се исуши. Повод за носење - Обичниот фустан со краток ракав е погоден за клуб, забава, ноќна ноќ, одмор, патување, шопинг, вечер, роденден, улица, плажа, излегување, спорт, фестивал, дневно, дома и друга специјална пригода, за шик Датум на ноќта погледнете и имајте женски и стилски изглед, совршен за пролет, лето. Vestidos Elegantes De Ropa De 2 Piece Outfits For Women 2 Piece Outfits For Women Sexy Abayas For Women Muslim Cute Dresses Smocked Dress Women Travel Outfits For Women Leopard Print Gifts For Women Dress With Built In Shapewear Business Dresses For Women Body Con Dress Women Leather Dress Womens Официјални здолништа за фустани за жени трендовски роденденски фустан за жени здолништа за жени плус големина деверуша фустани со ракави, месечина облека, венчаница, галентин, фустан, влечење облека, розова облека.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат