• Новак
Знаме На Норвешка Пејсли Пластична Папка Со Датотеки со 6 Џебови Организатор Хармоника Држач Документ За Домашна Канцеларија

Знаме На Норвешка Пејсли Пластична Папка Со Датотеки со 6 Џебови Организатор Хармоника Држач Документ За Домашна Канцеларија

Rating 
DEN 223.84

Достапност
Достапно за нарачка

Папките со датотеки, папката со датотеки е изработена од пп материјал Ќе добиете 1 црна папка со 6 џебови, големина : 13*9,1 инчи. Папките, силни, флексибилни и издржливи. Водоотпорниот материјал може да ги одржува вашите важни документи чисти. Папките за документи имаат 6 независни џебови, кои можат уредно да класифицираат различни датотеки во различни делови, и можете да ја означите секоја датотека и лесно да ја пронајдете, помагајќи ви да организирате сѐ на уреден начин. Нашиот организатор на документи е совршен за организирање фактури, писма, хартија А4 и други документи. Погоден за канцелариска и домашна употреба, или како совршен подарок за наставници, лекари, инженери, дизајнери и многу повеќе. Папката со датотеки содржи букви, документи А4, документи, фактури и договори.Клипот за хартија за датотеки е лесен за носење и може да се стави во ранци, актовки, багаж и многу повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат