• Новак
Nincyee Флип Случај За Амазон Оган HD 10 2019/2017, Мачка Тигар Пеперутка Животни Цветни Шема Стп Кожа Случај Авто Спиење/Будење Покрие Магнетна Затворач

Nincyee Флип Случај За Амазон Оган HD 10 2019/2017, Мачка Тигар Пеперутка Животни Цветни Шема Стп Кожа Случај Авто Спиење/Будење

Rating 
DEN 319.84

Достапност
Достапно за нарачка

Уникатен дизајн мачка тигар панда животни шема стп кожа За Оган HD 10 (2019/2017) Функција за автоматско спиење/будење,будење, спиење блиску. Магнетно Затворање, куќиштето се затвора со силно, но лесно се отвора затворач за да го одржите вашиот уред безбеден и безбеден. Функција отпорна на удари,мек флексибилен материјал тпу, целосна заштита на вашиот таблет. Вграден слот за картички и дизајн на функцијата kickstand, прилагодливи агли на гледање за гледање видеа.23 kg Package вклучуваат : 1pcs флип случај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат