• Новак
X-DREE 4Pcs 400V 10a Вилушка Форма 12 Позиции Бариера Терминал Ленти Црвено (4Pcs 400-V 10a Вилушка Форма 12 Позиции Бариера Терминал Ленти Росо

X-DREE 4Pcs 400V 10a Вилушка Форма 12 Позиции Бариера Терминал Ленти Црвено (4Pcs 400-V 10a Вилушка Форма 12 Позиции Бариера

Rating 
DEN 992.00

Достапност
Достапно за нарачка

Име На Производот : Бариера Терминал Лента; Материјал : Метал, Пластика Номинална Вредност : 400 V 10 A;Столбови : 12 Позиции. Соодветна Диа : 4мм / 0,16"; Големина : 10 х 2см / 3,9 "х 0,8"(Л х Ш). Боја : Сребрен Тон, Црвена;Нето Тежина : 35гр(Боја : тоно аргенто, росо, песо нето : 35гр. Содржина На Пакетот : 4 х Бариера Терминална Лента(Контенуто дела конфезионе : 4 х Бариера Терминална Лента. 4 парчиња 400v 10a Вилушка Форма 12 Позиции Бариера Терминал Ленти Црвен1.Карактеристика : Вилушка Во облик, Бариера Терминал Блок.Секој пар терминали е изолиран од следниот, спречува нарушување на колото.Фуркат претходно изолираниот терминал е лесен за поврзување со електрична жица за да се зајакне неговата сигурност и безбедност.Широко се користи во машината, електрична енергија, железница, бродоградба, авијација, домашен апарат, компјутер или друга автоматска опрема.опис На Шпански 400_v 10a Вилушка Форма 12 Позиции Бариера Терминал Ленти росоном продото : стриша терминале бариера; Материјал : метало, пластикавалоре номинале : 400_V 10 А; Поли : 12 позиционифитцабилна Диа : 4мм / 0,16' '; Димензии : 10 х 2 см / 3,9' '' x 0.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат