• Новак
- Чешми, 29см Нерѓосувачки Челик Покачена Платформа Славина Бања Топла И Ладна Слив Вода Допрете Модерен Креативен Дом Кујна Слив Славини Када Бања Миксер Допрете

- Чешми, 29см Нерѓосувачки Челик Покачена Платформа Славина Бања Топла И Ладна Слив Вода Допрете Модерен Креативен Дом Кујна

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Едноставниот, Но Модерен Стил Е Совршен За Повеќето Стилови На Кујна Разубавете Ја Вашата Соба и Оставете Да Уживате Во Елегантен и Практичен Живот. Отпорен на абење,Отпорен на Корозија,Лесен За Чистење,Ви Заштедува време, Совршен е за Вашата Кујна. Може Да Ве Увери,Содржи 0,25% Вкупна Содржина На Олово според Пондериран Просек,Совршено Одговара На Европските Стандарди,Може Да Го Подобри Вашиот. Пакувањето е Тестирано и Може Да Издржи Шок,Стискање,Да Обезбеди Олутеон и Да Се Осигура Дека Производот е Во Совршена Состојба. Име : Материјал За Едно Тело : Бакар : Керамичка Калемка : Стил : Единечна Рачка Единечна Дупкабез разлика Дали Е Топло Или Ладно : Да Дали Може Да Се Ротира : Соодветна Решетка : 32-40мм висина : 290ммвид : 170ммвежина : 552гинсталациски Пакет Информации Славина* 1хозе* 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат