• Новак
Јаже За Јаже за Облека од кабилок 3 парчиња Јаже За Со Патна Алишта Преносно Кампување За Сушење Ветроупорна Надворешна Бела Облека Домашни Клипови За Кампување Ал?

Јаже За Јаже за Облека од кабилок 3 парчиња Јаже За Со Патна Алишта Преносно Кампување За Сушење Ветроупорна Надворешна Бела Облека

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

за и долготрајна употреба Не е лесно, со беспрекорна изработка. Еластичен дизајн, лесен за преносливо носење. Совршен за, кампување, пешачење, кампус ,хотел, дом, удобен за употреба и на отворено и во затворено. Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам!. Алиштата доаѓаат со куки на двата краја за лесно нанесување. за и долготрајна употреба. Не е лесно, со беспрекорна изработка. Еластичен дизајн, лесен за преносливо носење. Совршен за, кампување, пешачење, кампус ,хотел, дом, удобен за употреба и на отворено и во затворено. Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам!. Алиштата доаѓаат со куки на двата краја за лесно нанесување. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики На Алиштата-Материјал : Пп, железна жица и Еластична Алишта за кабел. - Големина : Прибл. 180 х 5,5 х 3,5 см Алишта Со Клипови. - Боја : линија За сушење бела облека. - Совршено за, кампување, пешачење, кампус ,хотел, дом, погодно за употреба и во Надворешна и во Затворена Линија за Кампување. - Со 12 парчиња подвижни штипки за облека, навикнати на различна облека како што се крпи, долна облека, чорапи итн Пренослива Патна Алишта.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат