• Новак
Симпатична Мачка Пластични Клипборди Со Метален Клип Големина На Буква Таблата Со Исечоци Со Низок Профил Табли За Клипови За Канцелариски Училишен Медицински Се?

Симпатична Мачка Пластични Клипборди Со Метален Клип Големина На Буква Таблата Со Исечоци Со Низок Профил Табли За Клипови За Канцелариски

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

* * Стандардна Големина И Лесно Носење q : 12,5 x 9 во стандардна големина, оваа таблата со исечоци од тврда плоча може да собере до 80-100 листови хартија А4 или големина на букви Цврст и лесен, одговара на повеќето актовки, лесно носење. * * Дебел и Издржлив Пвц Материјал : Изработен од висококвалитетна акрилна (ПВЦ) плоча со дебелина од 0,25 см. Оваа табла со исечоци нема да се гребе толку лесно како лошата пластична табла. Издржлив и може да се користи долго време. * ● Метален Клип И Лесно Закачување● : оваа таблата со исечоци има рамен метален клип, кој може да ја држи хартијата за да спречи паѓање. Кука што може да се повлече на врвот, може да се закачи директно на ѕидот и да се складира кога не е потребно. * * Удобно држење и Симпатично Печатење : Мазна површина со заоблени рабови и агли, обезбедувајќи удобно држење. Таблата со исечоци од тврда плоча отпечатена со јасни слатки дезени, фахион и елегантна. * * Повеќенаменски И Идеален Подарок : Идеален За канцеларија, училница, семинар, деца, студенти, наставници, медицинска сестра или други љубители на канцелариски материјал. Исто така одличен божиќен подарок, подарок за роденден, подарок за денот на резервоарите. Покажете го вашиот беспрекорен вкус со нашата табла со исечоци!. * Големина : 12,5 х 9 во *Материјал : пвц материјал, акрилна табла *Карактеристики : - - - Рамен метален клип : држете до 80-100 листови хартија Со големина А4 или буква без да испуштите. - Кука што се повлекува : Виси на ѕидот за да заштеди простор, се складира кога не е потребно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат