• Новак
Мишунјус 40 Парчиња Сјај Роденденски Материјали, Роденденски Одред Блескави Чаши,Роденденски Украси Се Залагаат за 20-ти 30-ти 40-ти 50-ти 60-Ти Ноќен Настан, 16оз Трепкачк

Мишунјус 40 Парчиња Сјај Роденденски Материјали, Роденденски Одред Блескави Чаши,Роденденски Украси Се Залагаат за 20-ти 30-ти 40-ти

Rating 
DEN 415.84

Достапност
Достапно за нарачка

Роденден Тим Партија Чаши : 40 16oz пластични партија чаши со 38 Роденден Состав тема налепници и 2 тоа е Мојот роденден тема налепници, 40 LED светла(38 флеш боја&2 злато), 40 водоотпорен налепници Роденденски Тим Тематски Чаши За Забави : Погодни За роденденски забави тематски чаши за забави, комплетирајте го вашиот декор за забави со нашиот роденденски тим тематски чаши, златните акценти ќе додадат тематски допир на трпезариските маси. Декор За Роденденски Забави : Сјај во темните чаши за забави совршени за Роденденски Забави, висококвалитетниот забавен софтвер ќе додаде одличен шмек на вашата забава. Висококвалитетен Материјал : Сјај Роденден Чашите За Забави се изработени од висококвалитетен пластичен материјал кој е наменет за долготрајна употреба. Тој е отпорен на пукнатини и нема да се скрши во рацете на гостите. Повеќекратна Намена : овие чаши за забави со Тематски Одред за Роденден се одлични за пијалоци од мраз, сладолед, коктели, сода, сок, бонбони, закуски и многу повеќе. Роденденски Одред Осветли Чаши За Забави Пластични Тематски Чаши-Погодни За роденденски забави тематски чаши за забави, комплетирајте го вашиот декор за забави со нашиот роденденски тим тематски чаши, златните акценти ќе додадат тематски допир на трпезариските маси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат