• Новак
Организатор На Долна Облека Хевирго Одделно Складирање На Простор-Заштеда На Практични Гаќи За Градник Со Градник Од 9 Оддели Организатор На Кабинетот За Чорапи Пи

Организатор На Долна Облека Хевирго Одделно Складирање На Простор-Заштеда На Практични Гаќи За Градник Со Градник Од 9 Оддели Организатор

Rating 
DEN 271.68

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајниран за закачување на ѕид, овој организатор доаѓа со висечки дупки за закачување на куките на вратата од плакарот за да ви помогне да заштедите простор во плакарот Има девет одделни прегради за сортирано складирање; овој организатор на чорапи има дизајн со голем капацитет што ви овозможува да поставите многу мали предмети. Изграден е од пп материјал. Должината на овој производ е 28,2 см, ширината е 18,6 см, а висината е 6 см. Погоден е за чување долна облека, градник, чорапи во домот, спалната соба, студентскиот дом итн. Спецификации : овој организатор на чорапи доаѓа со 9 одделни прегради за сортирано складирање; се одликува со дизајн со голем капацитет што ви овозможува да поставите многу мали предмети.Дизајниран со 9 одделни прегради за сортирано складирање; овој организатор на чорапи има дизајн со голем капацитет што ви овозможува да поставите многу мали items.It има девет одделни прегради за сортирано складирање; овој организатор на чорапи има дизајн со голем капацитет што ви овозможува да поставите многу мали предмети.Карактеристики : Дизајниран компатибилен со закачување на ѕид, овој организатор доаѓа со висечки дупки за закачување на куките на вратата од плакарот за да ви помогне да заштедите простор во плакарот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат