• Новак
Камизе француски Печат На Нокти Среден Бадем Лажни Снежни Нокти Дизајн Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти ЗА Жени И Девојки 24 ПАРЧИЊА

Камизе француски Печат На Нокти Среден Бадем Лажни Снежни Нокти Дизајн Акрилик Целосна Покривка Лажни Нокти ЗА Жени И Девојки

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

●Безбеден и цврст материјал ● млечно бели лажни нокти бадем изработен од акрилни СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, еколошки, не повредувајќи ги рацете, не е лесно да се скрши ●Различни големини●Притиснете на вештачки нокти имаат 12 различни големини на нокти, 24 парчиња лажни нокти, а слободните ленти може да се исечат на која било големина што ја сакате и одговара. ●Минимална инсталација●Лажни средни нокти со дизајни само изберете го парчето за нокти што ви одговара, полирајте го креветот за нокти, залепете го лепилото за желе што го подаруваме и притиснете трендовски нокти за 30-тите години за да добиете природен маникир што им се допаѓа на девојките. Поради ограничената употреба на лепак за желе, ви препорачуваме да користите сопствен лепак. ①Широко користени ноктите од Акрилен бадем импресионираат навистина погодни за танцови забави, викенд патувања, свадби, забави, Божиќ, Ноќта на Вештерките, ќе добиете голема благодарност за ова. ●Совршен Подарок●Притиснете на сјајни лажни нокти е совршен подарок за девојка, сопруга, пријатели и роднини. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние ќе одговориме на вашите информации на време. Кога сакате долготрајна уметност за нокти, мислам дека користењето лепак ќе биде повеќе во согласност со Вашите очекувања Лажни нокти како да работите 1.Нежно тријте ги парчињата нокти со стапче за нокти за да ги отстраните површинските кутикули, исплакнете ги и одржувајте ги ноктите чисти и суви 2.Изберете ја големината што најмногу одговара на вашите нокти, земајќи соодветна количина лепак или бесплатен лепак за желе во внатрешноста на избраната плочка за нокти 3.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат