• Новак
Гармин Потекло Т1 Предавател, Се Нурне Со Повеќе Тенкови, Следење до 5 Тенкови Преку Подводни Сонар Технологија &засилувач; Нуркање Избор Нуркање Двојно Црево Носит?

Гармин Потекло Т1 Предавател, Се Нурне Со Повеќе Тенкови, Следење до 5 Тенкови Преку Подводни Сонар Технологија &засилувач; Нуркање Избор Нуркање

Rating 
DEN 161.60

Достапност
Достапно за нарачка

Производ 1 : Компактен додаток за нуркање се прикачува на портите за регулатор под висок притисок без мешање од цревата Производ 1 : Изграден За да ги издржи елементите; вода-оценета на 11 БАНКОМАТ или Нуркање (100 Метри). Производ 1 : добијте притисок на резервоарот, преостанатото време на воздухот, стапката на потрошувачка на воздух и батеријата што останува испратена директно до спарениот компјутер За нуркање Mk2i Со дополнителна опрема што се продава одделно. Производ 1 : Спарете до 5 предаватели со секое Спуштање Mk2i во опсег од 10, за да можете да нуркате со повеќе резервоари или да ги видите нивоата на воздухот на вашиот пријател со дополнителна опрема (продадена одделно) и потребното паринг на уредот. Производ 2 : Достапни Бои : Црна, Сина, Жолта. Производ 2 : Држи до 2 црева. Производ 2 : Совршен За држење црева со низок/висок притисок, регулатори и мерачи. Производ 2 : лесен предвремен дизајн. Компактен додаток за нуркање се прикачува на портите за регулатор под висок притисок без мешање од цревата. Гармин Потекло Т1 Предавател, Нуркајте Со Повеќе Резервоари, Следете до 5 Резервоари Преку Технологија На Подводен Сонар Следете го секој ваш здив кога ќе го спарите предавателот Descent_ T1 со компатибилен компјутер за нуркање descent_ преку subwave sonar технологија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат