• Новак
АМОБЕСТЕР Пица Привлечност Вкусна Храна Пиза Приврзок Шарми САМОСТОЈНО Изработка На Нараквица За Обетки Ѓердан За Жени Девојки

АМОБЕСТЕР Пица Привлечност Вкусна Храна Пиза Приврзок Шарми САМОСТОЈНО Изработка На Нараквица За Обетки Ѓердан За Жени Девојки

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

20 парчиња елени приврзок шарм Големина околу : 2,5-3см. Материјал : смола со Цврста боја, Мат, отпорност на триење, повторна употреба и издржливост. Апликации : Одлично за изработка на НАКИТ САМ , ѓердан, приврзок за клучеви или друго изработка. Идеја за подарок : Користете ги овие украси за шарм за да ги создадете вашите омилени занаети што можат да ја развијат вашата имагинација, креативност, флексибилност на прстите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат