• Новак
QIVSTAR Случај За Samsung Galaxy S23 5G, Гроздобер Дизајн Врежана Пеперутка Кожа Паричник Pu Кожа Книга Стил Schackproof Случај Покритие За Samsung Galaxy S23 Браун CY3

QIVSTAR Случај За Samsung Galaxy S23 5G, Гроздобер Дизајн Врежана Пеперутка Кожа Паричник Pu Кожа Книга Стил Schackproof Случај Покритие За

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

●Компатибилен Модел : Само Samsung Galaxy S23Ве молиме потврдете го моделот на вашиот телефон пред да го купите. €Ултра тенок фолио тип случај за минимизирање на најголемиот дел и тежина. Изработен од висококвалитетен и гроздобер стил кожа стп кожа и заштитник за дизајн на магнетни клипови погоден за вашиот телефон. ●Вклучува 3 слотови за картички за чување на вашите кредитни картички, ЛИЧНА КАРТА, визит-картички и џеб за готовина. Отстранлив ремен за зглоб за лесно носење. Функција за поддршка на Kickstand за удобно Гледање Видео, Читање, Флексибилни копчиња обезбедуваат оригинална сензација на допир.- Функцијата за држач може да ви овозможи прилагодливи и удобни агли на гледање за да ја прочитате вашата е-книга или да гледате видеа.- Случајот има магнетна функција.Совети : Ако имате било каков проблем во врска со производот или испораката, ве молиме контактирајте не на време ,ние ќе се обидеме најдобро да го решиме проблемот за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат