• Новак
Агол Агол Вежба Прилог Електрични 105 Степен Агол Вежба Агол Шрафцигер Алатка

Агол Агол Вежба Прилог Електрични 105 Степен Агол Вежба Агол Шрафцигер Алатка

Rating 
DEN 134.24

Достапност
Достапно за нарачка

Може да ја смени насоката на главата на машината за 105 степени и да ја навртува на завртките што обично е тешко да се затегнат многу погоден за работа во мала средина. Може да се свитка за 105 степени за да се ротира наоколу, а завртките може да се затегнат во мал простор. едноставно во дизајнот, но практично е за употреба, што ќе ви даде фантастично искуство во користењето. Може да се поврзе со електрична вежба, електричен шрафцигер или рачен клуч. Вградените моќни магнети можат совршено и стабилно да го држат шрафцигерот, за да можете да го користите со доверба. Опис ова е прицврстување на аголна вежба овозможува електричната вежба да помине 105° за да достигне тесен простор и тешко достапни области. Уникатен дизајн, одлични и добри перформанси. Одлична и одлична алатка ЗА САМ и професионален корисник! Ви дава добро корисничко искуство. Карактеристики-Боја : Црн Материјал : Хром Челик Од Легура На Ванадиум-Големина : 6. 86 инчи-може да се свитка за 105 степени за да се ротира наоколу, а завртките може да се затегнат во мал простор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат