• Новак
Шарени Диско Черепот Симпатична Налепница Заштитник На Кожата Тенок Капак ЗА ПС-4 Тенок/ПС-4 Про Конзола &засилувач; 2 Контролер

Шарени Диско Черепот Симпатична Налепница Заштитник На Кожата Тенок Капак ЗА ПС-4 Тенок/ПС-4 Про Конзола &засилувач; 2 Контролер

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Пвц Произведено во САД Или Увезено. Сериските стапчиња се компатибилни со ps-4 слим или ps-4 pro.Смешната корица ќе му овозможи на п-с-4 повеќе симпатична и привлечна. Налепница ЗА PS-4 Тенок / PS-4 Pro Конзола И 2 Контролорот е направен од издржлив пвц материјал, што е многу тешко за да се спречат помали гребнатини. Ова е една корисна целосна заштита на кожата,совршен дизајн на намалување,клучните дупки на оваа налепница се прецизно поставени,а заоблените агли се прецизно усогласени. Во близина на конзолата за прекинувачи, рачката и основата како кожата, со нежна матирана текстура за враќање на чувството на гол метал. Налепницата п-С-4 е лесна за употреба, излупете, притиснете, репродуцирајте и отстранете ги налепниците од листот и нанесете со леснотија, вашиот уред ќе биде подготвен за играње!. Ние обезбедуваме пријателска услуга на налепницата за печатење за ps-4 слим или sp-4 pro, можете да ја купите без никаква грижа,доколку имате прашање,е-пошта до нас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат