• Новак
Витмор Спејсмејкер Решетка За Облека И Полици Сребрена И Црна

Витмор Спејсмејкер Решетка За Облека И Полици Сребрена И Црна

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Овој компактен плакар има пригодна врвна висечка лента за долга облека и палта Оваа решетка за облека е изработена од издржлива рамка од смола со метална висечка шипка и 4 полици од ткаенина. капацитет на тежина. Собрани Димензии : се 19,0 L x 31,13 W x 50,0 H инчи. Лесно, без потребни алатки решетката изгледа одлично и додава функција на речиси секој простор. Издржлив организатор на плакарот за чување облека, чевли, чанти, багаж, кутии и други работи. Совршен за складирање во плакарот, просторијата за перење или каде било во домот. Повеќе од 70 години, Витмор ја носи организацијата дома. Ако имате прашања или проблеми, ве молиме контактирајте не за итна помош. Издржлива рамка за смола. Екстра силна метална висечка лента. Четири ткаенини полици. Витмор спејсмејкер решетката за облека со полици во црна боја може да се вгради во плакарот и е изработена од рамка од смола. Витмор спејсмејкер решетката за облека во црна боја се собира брзо и лесно без алатки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат