• Новак
AMI До USB C Музички Интерфејс MP3 Адаптер Аудио Адаптер Компатибилен Со Audi A3, A4, S4, A5, S5, S6, A8, S8, A8-L, Q3, Q5, Q7, TT, R8, VW Jetta, Голф Mk6, Passat Tiguan Touareg Вагон Skoda седиште | 3.2 ft

AMI До USB C Музички Интерфејс MP3 Адаптер Аудио Адаптер Компатибилен Со Audi A3, A4, S4, A5, S5, S6, A8, S8, A8-L, Q3, Q5, Q7, TT, R8, VW Jetta,

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

СЛУШАЈТЕ ЈА ВАШАТА МУЗИКА ЛЕСНО-Едноставно поврзете го овој кабелски адаптер Кепл со вашиот уред кој има женски приклучок ОД ТИПОТ Ц (мобилен телефон, таблет, плеер) со вашиот систем AUDI AMI/MMI Изберете ја саканата песна на вашиот поврзан уред и притиснете го копчето "репродукција". Уживајте во комуникацијата со податоци со целосна брзина помеѓу headunit и USB уред. Стапка : 44,1 K/48 K/96 KHz, и16/24bits ви обезбедува вистински аудио со висока верност, стабилен излез на дигитален сигнал, ефикасен и безбеден, без прегревање. АМИ-Музичкиот Интерфејс Ауди овозможува поврзување На Телефони со аудио системите на автомобилот што овозможуваат контрола и репродукција на музика преку звучниците. Информативниот Систем За Возачот (каде што е присутен) прикажува песни, плејлиста, омилени и албуми. Интерфејсот обезбедува целосна контрола на поврзани Андроид Телефони овозможувајќи ви да се движите помеѓу уметници, албуми, песни, жанрови итн. КОМПАТИБИЛНОСТ НА ТЕЛЕФОНОТ - Повеќето мобилни телефони, влошки, тетратки, плеери со usb порта Тип C се компатибилни со ова keple олово : google pixel 2, Pixel 2 XL, HTC U12, U11, U Ултра, U11 Очи, Болт, U Play, Motorola Moto Z2, Z Droid, Z Force Droid, Z Play, Z Play, Z3 Play, Samsung Galaxy S8 S9 Note8, LG G6 G5 V30, суштински ph-1, razer телефон, asus, sony, Blu, huawei Mate9 Mate10 Плус, Xiaomi 8 7, oneplus5 / 5 T, Nokia, Nubia. КОМПАТИБИЛНОСТ НА АВТОМОБИЛОТ - кабел кепл АМИ (Ауди Музички Интерфејс) добар за ауди А3 / А4 / С4 / А5 / С5 / А6 / А8 / А8-Л / П3 / П5 / П7 / Сите Патишта / ТТ / Р8, ВВ Фолксваген Џета / Голф Мк6 / Пасат / Тигуан / Туарег / Еос / ЦЦ / ГТИ / ВАГОН Б6, Шкода Врвен / Имот / ОКТАВИЈА / фабија / СЕДИШТЕ. ВАЖНО - овој аудио кабел не поддржува полнење за вашите уреди Со Android или IOS. Тој функционира само како Аудио Адаптер затоа пренесува само сигнали, ниту една содржина не треба да се прикажува на екранот со Повеќе Медиумски Интерфејс (ММИ). Сите контроли ќе останат на вашите мобилни телефони, влошки, таблети, лаптоп или тетратка. СЛУШАЈТЕ ЈА ВАШАТА МУЗИКА ЛЕСНО-Едноставно поврзете го овој кабелски адаптер Кепл со вашиот уред кој има женски приклучок ОД ТИПОТ Ц (мобилен телефон, таблет, плеер) со вашиот систем AUDI AMI/MMI. Изберете ја саканата песна на вашиот поврзан уред и притиснете го копчето "репродукција". Уживајте во комуникацијата со податоци со целосна брзина помеѓу headunit и USB уред. Стапка : 44,1 K/48 K/96 KHz, и16/24bits ви обезбедува вистински аудио со висока верност, стабилен излез на дигитален сигнал, ефикасен и безбеден, без прегревање. АМИ-Музичкиот Интерфејс Ауди овозможува поврзување На Телефони со аудио системите на автомобилот што овозможуваат контрола и репродукција на музика преку звучниците. Информативниот Систем За Возачот (каде што е присутен) прикажува песни, плејлиста, омилени и албуми. Интерфејсот обезбедува целосна контрола на поврзани Андроид Телефони овозможувајќи ви да се движите помеѓу уметници, албуми, песни, жанрови итн. КОМПАТИБИЛНОСТ НА ТЕЛЕФОНОТ - Повеќето мобилни телефони, влошки, тетратки, плеери со usb порта Тип C се компатибилни со ова keple олово : google pixel 2, Pixel 2 XL, HTC U12, U11, U Ултра, U11 Очи, Болт, U Play, Motorola Moto Z2, Z Droid, Z Force Droid, Z Play, Z Play, Z3 Play, Samsung Galaxy S8 S9 Note8, LG G6 G5 V30, суштински ph-1, razer телефон, asus, sony, Blu, huawei Mate9 Mate10 Плус, Xiaomi 8 7, oneplus5 / 5 T, Nokia, Nubia.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат