• Новак
Mothyskins Кожата Компатибилна СО Pdp Xbox One Afterglow LVL 3 Слушалки-Розова Шеврон | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка За винил | Лесна За Нанесување, Отстранување И Промена ?

Mothyskins Кожата Компатибилна СО Pdp Xbox One Afterglow LVL 3 Слушалки-Розова Шеврон | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка

Rating 
DEN 1473.60

Достапност
Достапно за нарачка

ИГРА ВО СТИЛ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Mothyskins за Вашите Слушалки Pdp Xbox One Afterglow LVL 3! Не ви се допаѓа Розовиот Шевронен Дизајн? Имаме стотици дизајни за избор, така што Вашите Слушалки Pdp Xbox One Afterglow LVL 3 ќе бидат уникатни како и вие! ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, гребнатини, прашина и абење на секојдневната употреба! Мека винилна обвивка на кожата, не е направена од гума, силикон или пластика & тоа не е ТЕЖОК случај. ПРОДОЛЖУВА И ИЗЛЕГУВА ЛЕСНО : Лесно Нанесете ја вашата винилна налепница Mothyskins & со прецизност на Слушалките Pdp Xbox One Afterglow LVL 3 благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат што е изградено да трае, но лесно се отстранува и не остава лепливи остатоци кога сте подготвени да се префрлите на различен дизајн!. ЗАДОВОЛСТВО : нашиот пријателски, познавања на персоналот е тука за да им помогне и задоволството на клиентите е наш врвен приоритет! Ако имате какви било проблеми со вашата нарачка или не сте среќни од која било причина, само кажете ни и ќе бидеме таму за да помогнеме!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат