• Новак
3дроза Градина Знаме, Бело

3дроза Градина Знаме, Бело

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Димензии (во инчи) : 6 H x 6 W x 1/4 D градежна оценка. Инсталација на подот не се препорачува. Слика нанесена на горната површина, завршница со висок сјај. Исчистете со благ детергент. Не за употреба на директна сончева светлина или изложеност на висока топлина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат