• Новак
Флекманарт Мртва Природа Со Месо и Свето Семејство Од Питер Аерцен - 20 Плочка Уметност Фреска, Кујна Туш Бања Задниот Дел

Флекманарт Мртва Природа Со Месо и Свето Семејство Од Питер Аерцен - 20 Плочка Уметност Фреска, Кујна Туш Бања Задниот Дел

Rating 
DEN 512.00

Достапност
Достапно за нарачка

Фреска На Архитектонски Одделение Плочка Совршено погоден за заден прскање во кујната, зад шпорет, под туш или спа центар или друг внатрешен простор. Поединечно рачно изработени и изработени со најквалитетни материјали и изработка. Процесот на Фузија На Слики вметнува уметнички дела длабоко во површината на плочките; водоотпорен, отпорен на избледување. Ние користиме обични плочки од продавницата на Лоу. Широк Избор На Уметнички Дела-100% Гаранција За Квалитет и Задоволство.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат