• Новак
Бондекс Пк Железо-На Поправање Ткаенина 6.5 Х14, Мултипакување од 24, Бело 24 Пакување

Бондекс Пк Железо-На Поправање Ткаенина 6.5 Х14, Мултипакување од 24, Бело 24 Пакување

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Рајтс-бондекс железо-на рефлектирачка лента Додадете ја оваа лента на парчиња облека и многу повеќе за да бидете сигурни дека се истакнувате! одлично за носење кога одите или возите велосипед навечер или навечер. Овој пакет содржи 32 инчи рефлектирачка лента широка 2 инчи. Достапно во различни бои секоја продадена одделно. Рајтс-бондекс железо На Поправање ткаенина. Ткаенините За Поправање на бондекс се подготвени за вашето жешко железо. Тие пеглаат брзо и лесно и се мијат во машина и се сушат. Овој пакет содржи едно парче ткаенина од 6-1/2х14 инчи. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат