• Новак
Asdsinfor Huawei Y6P Случај Тенок Стилски Луксузни Шминка Огледало Случај Мултифункционален Флип Со Капакот Штанд Случај За HUAWEI Y6P / Чест 9A Огледало СТП Злато QH

Asdsinfor Huawei Y6P Случај Тенок Стилски Луксузни Шминка Огледало Случај Мултифункционален Флип Со Капакот Штанд Случај За HUAWEI Y6P / Чест 9A

Rating 
DEN 191.84

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен Модел : Само За Huawei Y6 P / Huawei Honor 9 A Изработен од висококвалитетен КОМПЈУТЕР + PU кој е безбеден и заштитен, мала тежина што совршено одговара на вашиот телефон. Вграден Штанд : Погоден За Читање, Гледање Филмови, Играње Игри И Прелистување На Интернет. Совршено вклопување и додава минимален волумен на вашиот телефон, удобно е да го фатите. Овозможува лесен пристап до сите функции без отстранување на куќиштето. Компатибилен Модел : Huawei Y6 P / Huawei Honor 9 во голема мера моден дизајн на огледало, го прави вашиот телефон да изгледа посебен и прекрасен. Специјално дизајниран за луѓе кои го сакаат квалитетот и value.It дизајнот го прави нашиот случај покорисен, можете да пристапите до сите копчиња со куќиштето, а големината ви е удобна за фаќање.Овој стилски висококвалитетен мек заден дел е дизајниран да понуди заштита од удари, испакнатини, гребнатини и нечистотија и ќе го одржува вашиот телефон во совршена состојба и заштитен со стил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат