• Новак
Обичен патент на женска база на боксот со долги ракави со долги ракави со качулка со џеб со џеб

Обичен патент на женска база на боксот со долги ракави со долги ракави со качулка со џеб со џеб

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

☃ Материјал : hoodенскиот долг ракав Худи е направен со лесен и мек материјал што ве тера да се чувствувате добро за меката кожа Материјалот е густ и удобен, ве одржува топло во есен и зима. Дизајн : Womenените со долг ракав поштедуваат дуксери/есенска облека/зимска облека/зимска мода/зимска облека/пулвер, џемпер/цврста боја/јака за влечење/џебови за џебови/кенгур/кенгурски џебови/паднато рамо/лабава стил на вклопување. Карактеристиките на џемпери со прилагодлива јака со качулка со качулка може да бидат ветровити и да се задржат топло, да се носи оваа преголема качулка за жените би била брилијантната точка во толпата! Класична цврста боја и разни графички се достапни!. ? Match : Можете да ја спарите оваа лесна јакна од качулка со фармерки, тексас шорцеви, хеланки, патики или потпетици за да го завршите обичниот изглед. Occovision : Погоден за трчање, играње топка, танцување, возење велосипед, играње топка, пешачење, одење, вежбање, дома, секојдневно носење, патување, за есен зима и пролет. Топло известување : Пред нарачката, внимателно прочитајте ја табелата со големина што ја обезбедивме на сликата, изберете ја големината според неа. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте ме преку е -пошта. Ние ќе ви дадеме задоволителен одговор во рок од 24 часа. Задоволството на клиентите е нашата најголема цел. Јакни од пот за жени палто плус големина кафеав ров палто со аспиратор модни јакни за жени крзно беж палто со долг скијачки палто, жени долги каки плажа жени кои спијат облека за жени во зимска зелена женска зимска јакна со крзнено качулка, женски долги ровови, облечени јакни, надворешни жени долги долги палто за жени мода зимска женска зимска парка, дете од грашок од крзно, женско масно палто, плус големина жени зимски палта со должина на палто за жени зима плус. женски јакни плус големина долги фустани палто за жени црни жени со долг палто со аспиратор, подуени палта за жени долги скијачки палто јакни жени црни јакни зимски небесни јакна со долга апарати - плус палто за жени зима плус големина женски надворешни јакни од лесен женски фустан со обложување на женски фустан Долг дете од грашок од крзно од крзно, плус јакни со големина за жени 4x-5x камо крзно зелено плус палта за жени 2x јакна 2x женски зимски палта.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат