• Новак
Lowpznve За Галакси А23 5G Патент Паричник Случај, Трајни Оригинална Кожа Флип Фолио Картичка Држач Рачка Kickstand Samsung Galaxy A23 Телефон Случај Покритие За Жени Мажи

Lowpznve За Галакси А23 5G Патент Паричник Случај, Трајни Оригинална Кожа Флип Фолио Картичка Држач Рачка Kickstand Samsung Galaxy A23 Телефон

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

[КОМПАТИБИЛЕН] : Само За Samsung Galaxy A23 5 G; ве Молиме изберете го точниот модел/големина на вашиот телефон пред купувањето, сликите се само за повикување [ ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ И УНИКАТЕН ДИЗАЈН] : овој случај е изработен од висококвалитетна издржлива стп кожа и ажурирана мека внатрешна обвивка НА ТПУ, нудејќи сеопфатна заштита на телото и екранот на вашиот телефон. Совршено одговара за вашиот телефон и обезбедува одлична заштита. [СЛОТОВИ ЗА КАРТИЧКИ и ШТАНД за ГЛЕДАЊЕ] : овој случај на паричник вклучува пет стандардни слотови за картички, еден слот за ЛИЧНА карта и еден слот за готовина, а најважен е џебот на паричникот со патент, МОЖЕТЕ да ги носите ВАШИТЕD карти, кредитни/дебитни картички, возачка дозвола, неколку готовина и мали белешки без да го земете вашиот гломазен паричник. Дизајнот на штандот за гледање без раце овозможува вашиот телефон да стои независно, совршен за видео-разговор и гледање филмови. [БЕЗБЕДНО МАГНЕТНО ЗАТВОРАЊЕ] : високо ефикасно добро силно реверзибилно магнетно прилепување се отвора и затвора безбедно, обезбедува сигурна, сигурна брава за да го држите куќиштето цврсто затворено, нудете целосна заштита кога телефонот случајно ќе падне. Ги покрива сите агли на вашиот телефон и вклучува подигнати рабови за да спречите гребнатини на екранот. [ ПРЕЦИЗНИ ИСЕЧОЦИ] : овој случај е лесен за инсталирање поради меката внатрешна обвивка НА ТПУ и лесниот пристап до сите карактеристики, звучникот, портата за полнење и камерата, нема потреба да го вадите кога го користите телефонот. Куќиште За Паричник Со Lowpznve Leater ве Молиме изберете го точниот модел/големина на вашиот телефон пред купувањето, сликите се само За референтна Цврста стп кожа со флексибилен материјал TPU, подобро заштитете го телефонот од капки, гребнатини, испакнатини, удари и други дневни оштетувања.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат