• Новак
ДОИТОЛ Картонски Кутии 100 Комплети Рачки Од Картонска Кутија Кутија Замена На Ремен За Испорака Пластични Рачки За Носење Рачка За Подигнување Рачка За Торба За Гр?

ДОИТОЛ Картонски Кутии 100 Комплети Рачки Од Картонска Кутија Кутија Замена На Ремен За Испорака Пластични Рачки За Носење Рачка

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

90% памук/10% вискоза Картонска Кутија Рачки Кутија Замена Ремен За Испорака Пластични Рачки За Носење Рачка За Подигнување Торба Додаток За Картонски Носење Носење Одличен занает, внимателно до секој детал за да му дадете шик и убав изглед. Погоден е за производство на пакување кутии за подароци за продажба во продавница. Замена пп рачка за кутија за подароци картон за лесно носење. носивост, тешко до, цврст и. Заменете ја старата или скршена кутија што носи рачка за испорака со нова. Опис рачката од картонска кутија е удобна и практична, со одлична текстура и може да ви служи долго време без лесно оштетување. Исклучителната изработка може да ви послужи добро без лесно кршење. Ова е многу практична рачка од картонска кутија.Features-Color : Red-Material : PP-Size : 17.08in Bearing : до 25 килограми-погоден е за производство на пакување кутии за подароци за продажба во продавница.- Замена пп рачка за кутија за подароци картон за лесно носење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат