• Новак
Гсднв Дрвена Кутија За Накит Организатор Обетка Прстен Ѓердан Часовник Кутија За Складирање Накит

Гсднв Дрвена Кутија За Накит Организатор Обетка Прстен Ѓердан Часовник Кутија За Складирање Накит

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Слоевит и голем капацитет за заштеда на простор, дизајн на фиоки за складирање накит, доказ дизајн не се плаши од паѓање Нежен фланелен дизајн, мека нега и мазно чувство. Дизајн на структура на тенон и тенон, силен и издржлив, убав изглед. Разумна партиција, уредно складирање, разбирање на животот подобро те разбирам. Боја на црн орев, полна Со Вкус На Атина, избор на материјали, силна и стабилна структура, природно и убаво зрно од дрво од црн орев на површината. Слоевит и голем капацитет за заштеда на простор, дизајн на фиоки за складирање накит, доказ дизајн не се плаши од паѓање.Нежен фланелен дизајн, мека нега и мазно чувство.Дизајн на структура на тенон и тенон, силен и издржлив, убав изглед.Разумна партиција, уредно складирање, разбирање на животот подобро те разбирам.Боја на црн орев, полна Со Вкус На Атина, избор на материјали, силна и стабилна структура, природно и убаво зрно од дрво од црн орев на површината.Име на производ : Кутија За Накит Од Црн Орев материјал : црн орев големина : должина 24*ширина 16*висина 17применлив простор : спална намена : Погоден за складирање на додатоци за коса, прстени, обетки, ѓердани и други додатоци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат