• Новак
Готвач Од тврдо дрво Премиум Густа Салата Од Дрво Од Багрем, Сервирање и Сад за Мешање, 12 х 6 х 12 инчи | Рустикален Декоративен Декоративен со v во Коси Усни За Сокови |

Готвач Од тврдо дрво Премиум Густа Салата Од Дрво Од Багрем, Сервирање и Сад за Мешање, 12 х 6 х 12 инчи | Рустикален Декоративен Декоративен

Rating 
DEN 303.84

Достапност
Достапно за нарачка

● ЕКСТРА ДЕБЕЛА И ИЗДРЖЛИВА : усна со дебелина Од Речиси еден инч за да се обезбеди врвен квалитет и издржливост, овој сад е тежок и изграден да трае Нема да се искривуваат или пукаат со текот на времето како долни чинии за салата и претходно условени со завршница безбедна за храна. ● ПРИВЛЕЧЕН ДИЗАЈН : Изграден од еколошко дрво од багрем, кое се користи во многу луксузни дрвени предмети поради природните длабоки треперливи нијанси и уникатната шема. Оваа чинија е разговор парче и ништо друго освен благо!. ● УСНА СО ЖЛЕБОВИ ОД СОК : Дизајнирана Да исцеди вишок течност за време на подготовката и чистењето на храната— нема потреба да се грижите дали течностите ќе се натрупаат на рабовите нагоре по усната, предизвикувајќи штетни разделувања со текот на времето. `+ УБАВО ЗАВИТКАНО : оваа табла е задоволство за отворање! Доаѓа безбедно спакувани во премиум кутија со упатства за нега. Прави атрактивен и практичен подарок за свадби, празници, домаќинства, родендени, свршувачки забави, годишнина од родителите или други посебни денови!. ● ПРЕСТАНЕТЕ ДА СЕ НАСЕЛУВАТЕ ЗА ПОМАЛКУ : Совршено За забава и сервирање зеленчук зрел од лоза, свежи органски салати, егзотично овошје или предјадења од висока класа. Никогаш нема да го слушнете крајот на комплиментите што ги добивате од пријателите и семејството секој собир!. Изработен од премиум малезиско дрво од багрем, овој треперлив, екстра густ сад за салата се спротивставува на секоја задача за сервирање—и изгледа неверојатно да го стори тоа! Што го прави презентирањето салати неверојатно стилски и изгледа прекрасно во вашата кујна? Тоа Е Премиум Салата Од Готвач Од Тврдо Дрво и Сад за Сервирање! Со дебелина од речиси еден инч, овој дрвен сад е разноврсен и убав. Користете го на работната површина за да прикажете егзотично овошје и зеленчук кога не служите вкусни свежи салати.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат