• Новак
Држач За Затка Од Не ' Рѓосувачки Челик Тоалет Скриени Држачи За Врати Фаќаат Хардвер На Вратата Без Нокти

Држач За Затка Од Не ' Рѓосувачки Челик Тоалет Скриени Држачи За Врати Фаќаат Хардвер На Вратата Без Нокти

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : Нерѓосувачки Челик Оваа ставка е изработена од нерѓосувачки челик, отпорна на ' рѓа, издржлива и лесна за чистење. Спречува треснување на вратата, исто така спречува вратата да удира во ѕидови при отворање. Лесен за инсталирање со вклучени завртки за монтирање, нема потреба да ги купувате на локалниот пазар. Може да се монтира вертикално на подот или хоризонтално на первазот или ѕидот. Материјал : Нерѓосувачки Челик. Оваа ставка е изработена од нерѓосувачки челик, отпорна на ' рѓа, издржлива и лесна за чистење. Спречува треснување на вратата, исто така спречува вратата да удира во ѕидови при отворање. Лесен за инсталирање со вклучени завртки за монтирање, нема потреба да ги купувате на локалниот пазар. Може да се монтира вертикално на подот или хоризонтално на первазот или ѕидот. Материјал : Нерѓосувачки Челик Боја : како што покажува сликата Дијаметар на основата : Прибл. Дијаметар од 44мм / 1,7 инчи : Прибл. 30мм / 1,2 Инчи Висина На главата : Прибл. 20мм / 0,8 инчовековна Висина : Прибл. 75мм / 3,0 инчи оваа ставка е изработена од нерѓосувачки челик, отпорна на ' рѓа, издржлива и лесна за clean.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат