• Новак
Замена На Глави За Отстранување На Влакна На лицето Генерација 2 За Беспрекорна Алатка За Отстранување На Влакна На Допир На Допир За Жени,Како Што Се Гледа На Тв 18к

Замена На Глави За Отстранување На Влакна На лицето Генерација 2 За Беспрекорна Алатка За Отстранување На Влакна На Допир На Допир За Жени,Како

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Генерација 2 Двојна Глава За Замена На Ореол : Компатибилна со генерација 2 беспрекорен отстранувач на влакна, мазна Ако ви требаат глави за замена за отстранување на влакна за вашиот отстранувач на влакна, нашата генерација 2 глави за замена ќе биде добар избор за вас. (Забелешка : само се вклопуваат Генерал 2 отстранување на влакна уред). Двојна Глава За Замена На Ореол : Двоен 3д надграден дизајн на пловечка мрежа, бричењето е помазно и повеќе одговара на кожата, погодно за различни делови. Нежно, но ефикасно ги отстранува влакната на лицето постигнувајќи закрепнување на кожата. Без стимулација, без испакнатина, без гребење, заштитете ја секоја педа од вашата кожа. 360-Степени Бричење : 360 степени без ќорсокаци, мали и дискретни, како и оригиналот, ја отстранува косата на лицето помазна. Се препорачува да се заменат главите за замена на средствата за отстранување на влакна на секои 3-6 месеци месеци за оптимални перформанси. Пријателски За кожата : 18к позлатена генерација 2 замена на главата обезбедување на карактеристика на хипоалергично. Едноставно отстранете ги влакната од телото од лицето. Бидејќи сечилото не ја допира кожата директно, нема паи н за справување и можете да ја третирате со нежна кожа. Ве Молиме Имајте Предвид!!! Дали претходно сте купиле погрешна глава за замена за вашата алатка за отстранување на влакна бидејќи двете глави за замена се приближно слични по изглед? Сега, со цел да ви донесеме подобро искуство во шопинг, со ова изјавуваме : нашата замена на главата е само погодна генерал 1 уред за отстранување На Влакна. Првата и втората генерација имаат различни висини, различни процеси, различни сечила и различни форми. Тие не можат да се користат во истата алатка за бричење. Генерација 2 Двојна Глава За Замена На Ореол : Компатибилна со генерација 2 беспрекорен отстранувач на влакна, мазна. Ако ви требаат глави за замена за отстранување на влакна за вашиот отстранувач на влакна, нашата генерација 2 глави за замена ќе биде добар избор за вас. (Забелешка : само се вклопуваат Генерал 2 отстранување на влакна уред). Двојна Глава За Замена На Ореол : Двоен 3д надграден дизајн на пловечка мрежа, бричењето е помазно и повеќе одговара на кожата, погодно за различни делови. Нежно, но ефикасно ги отстранува влакната на лицето постигнувајќи закрепнување на кожата. Без стимулација, без испакнатина, без гребење, заштитете ја секоја педа од вашата кожа. 360-Степени Бричење : 360 степени без ќорсокаци, мали и дискретни, како и оригиналот, ја отстранува косата на лицето помазна. Се препорачува да се заменат главите за замена на средствата за отстранување на влакна на секои 3-6 месеци месеци за оптимални перформанси. Пријателски За кожата : 18к позлатена генерација 2 замена на главата обезбедување на карактеристика на хипоалергично. Едноставно отстранете ги влакната од телото од лицето. Бидејќи сечилото не ја допира кожата директно, нема паи н за справување и можете да ја третирате со нежна кожа. Ве Молиме Имајте Предвид!!! Дали претходно сте купиле погрешна глава за замена за вашата алатка за отстранување на влакна бидејќи двете глави за замена се приближно слични по изглед? Сега, со цел да ви донесеме подобро искуство во шопинг, со ова изјавуваме : нашата замена на главата е само погодна генерал 1 уред за отстранување На Влакна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат