• Новак
Митутојо 2046А-11 Индикатор ЗА Бирање дг 0.01 Град, 0-10мм Опсег

Митутојо 2046А-11 Индикатор ЗА Бирање дг 0.01 Град, 0-10мм Опсег

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Револуционерниот дизајн на матични грмушки за стегање без проблеми и подолг опсег на стегање Не преку завртка-дупка на рамката за висока отпорност на прашина. Поголема ригидност во лежиштето за намалување на грешката во трагање. Револуционерниот дизајн на матични грмушки за стегање без проблеми и подолг опсег на стегање. Не преку завртка-дупка на рамката за висока отпорност на прашина. Поголема ригидност во лежиштето за намалување на грешката во трагање. Индикатор за бирање со навртки, дипломирање од 0,01 мм, опсег од 10 мм, 1мм/вртежи, 0-100 читање на бирање, 0,013 мм точност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат