• Новак
Елеганција Болт Зачукуваше 3-Галон Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Удар Сад

Елеганција Болт Зачукуваше 3-Галон Нерѓосувачки Челик Двоен Ѕид Удар Сад

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

1 Сад 3-Галон Материјал : нерѓосувачки челик. Полиран надворешен болт од нерѓосувачки челик зачукуваше дупчиња надворешност. Машина за миење садови-безбедно. Материјал : нерѓосувачки челик. Полиран надворешен болт од нерѓосувачки челик зачукуваше дупчиња надворешност. Машина за миење садови-безбедно. Двоен Ѕид 3-Галон нерѓосувачки челик удар сад. Полиран екстериер со завртки зачукувани дупчиња внатрешни работи. Дизајниран да ги одржува течностите ладни додека надворешноста е без кондензација. Совршен за дома или земја клуб функција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат