• Новак
VXB Бренд Јапонија MJC-20-EWH 1/4 инчи до 8mm Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар:8mm Должина Спојување: 30 Спојување Надворешниот Дијаметар: 20

VXB Бренд Јапонија MJC-20-EWH 1/4 инчи до 8mm Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар:8mm Должина Спојување: 30

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 1/4 инчи Спојка Создаден 2 Дијаметар : 8мм. Должина На Спојување : 30. Спојување Надворешен Дијаметар : 20. 7-15 дена превозот. VXB Бренд, Nbk Јапонија MJC-20-EWH 1/4 инчи до 8mm Jaw-тип Флексибилна Спојка Nbk Јапонија MJC-20-EWH 1/4 инчи до 8mm флексибилна Спојка од Типот На Вилицата, ова е флексибилна спојка од типот на вилицата. Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Отворот За спојување 1 Дијаметар : 1/4 инчи Отворот За спојување 2 Дијаметар : 8ммспојка Должина : 30надвор Дијаметар на спојката : 20материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Лесно вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.Одличната флексибилност овозможува ексцентричностаголна неусогласеност и извртување на вибрациите accepted.It има електрична изолацијаправено Во Јапонија Спојка Вметнете Боја На Пајакот : Варира во зависност од поранешната количина на залиха : One ALWBCFMWrench Вртежен Момент (N-m)201030815 M30.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат