• Новак
АВ Воени Налепници, Тркалезна Налепница На Воениот Полициски Корпус, ПРАТЕНИК На АМЕРИКАНСКАТА Армија Винил, Налепница На Сртот На Полковниот Корпус За Автомобили

АВ Воени Налепници, Тркалезна Налепница На Воениот Полициски Корпус, ПРАТЕНИК На АМЕРИКАНСКАТА Армија Винил, Налепница На Сртот

Rating 
DEN 127.84

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : 4 х 4 инчи ПРИЛАГОДЕТЕ ГИ ВАШИТЕ РАБОТИ. Нашите налепници се изработени Со Оракален винил од 4 мил кој може да ги издржи најтешките елементи со години додека ја задржува бојата и дефиницијата. Ставете ја оваа налепница на се што тврдите како ваше. Без разлика дали станува збор за ладилник, лаптоп, шише со вода или прозорец на задниот автомобил, плескајте го на што и да ве прави горди. ВРЕМЕНСКИ ДОКАЗ. Со материјал од повисок степен од другите винил налепници, водата ќе биде веднаш од вашите налепници. Премиум слојот на заштита ја штити секоја прашина или нечистотија. Оваа налепница е исто така отпорна НА УВ И ќе ја рефлектира сончевата светлина за да ја задржи вашата налепница да изгледа нова и да не избледи. НИЕ КОРИСТИМЕ ЕКОЛОШКИ МАТЕРИЈАЛИ. Американскиот Винил стои зад повторна употреба и рециклирање материјали секогаш кога можеме. Нашите налепници се печатат со врвен печатач Со голем формат Роланд користејќи само еколошки, нетоксични мастила. УПАТСТВА ЗА АПЛИКАЦИЈА. За најдобри резултати, ставете ја налепницата на мазна, рамна и непорозна површина. Исчистете ја назначената површина и избришете ја суво. Нанесете ја налепницата, притискајќи надолу од едниот крај и туркајќи меурчиња надвор додека не се нанесе целосно. СЕАМЕРИКАНСКА КОМПАНИЈА. Американскиот Винил е основан во лос Анџелес, Калифорнија уште во 2004 година. Горди сме што користиме одржливи производи од Американско производство, за кои можете да се чувствувате добро кога ги користите секојдневно. Големина : 4 х 4 инчи. ПРИЛАГОДЕТЕ ГИ ВАШИТЕ РАБОТИ. Нашите налепници се изработени Со Оракален винил од 4 мил кој може да ги издржи најтешките елементи со години додека ја задржува бојата и дефиницијата. Ставете ја оваа налепница на се што тврдите како ваше. Без разлика дали станува збор за ладилник, лаптоп, шише со вода или прозорец на задниот автомобил, плескајте го на што и да ве прави горди. ВРЕМЕНСКИ ДОКАЗ. Со материјал од повисок степен од другите винил налепници, водата ќе биде веднаш од вашите налепници. Премиум слојот на заштита ја штити секоја прашина или нечистотија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат