• Новак
3дроуз доо 8 х 8 х 0,25 Инчи Подлога За Глувче, Црна Темна Дамаск

3дроуз доо 8 х 8 х 0,25 Инчи Подлога За Глувче, Црна Темна Дамаск

Rating 
DEN 310.72

Достапност
Достапно за нарачка

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D Мека на допир, не ќе попуштат или кора. Исчистете со благ детергент. Направено од тешка рециклирана гума. Влошки (Организација На Биро). Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 0,25 D. Мека на допир, не ќе попуштат или кора. Исчистете со благ детергент. Направено од тешка рециклирана гума. Влошки (Организација На Биро). Црна Темна Дамаска Подлога за Глувче е 8" х 8 " х .25 " и е направен од тешка рециклирана гума. Мат финиш сликата нема да исчезнат или кора. Машина за перење со помош на благ детергент и сув воздух.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат