• Новак
Есчерт Дизајн Никне Тегла, Стакло

Есчерт Дизајн Никне Тегла, Стакло

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Дводелен капак со сито Ставете го семето од зеле во чашата и исплакнете го секојдневно со вода (вклучува брошура со упатства). Еднократно по миење на рацете. Семиња не се вклучени. Дводелен капак со сито. Ставете го семето од зеле во чашата и исплакнете го секојдневно со вода (вклучува брошура со упатства). Еднократно по миење на рацете. Семиња не се вклучени. Никулците не се само вкусни, туку пред се многу здрави. Самото одгледување е лесно. Ставете го семето од зеле во чашата и исплакнете го секојдневно со вода. Благодарение на дводелниот капак со сито, водата може да истече од стаклото. Вклучува упатство брошура.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат