• Новак
Qtqgoitem Отворено Добри Перформанси 2 Куки Ветроупорна Закачалка ЗА Алишта 2м Зелена

Qtqgoitem Отворено Добри Перформанси 2 Куки Ветроупорна Закачалка ЗА Алишта 2м Зелена

Rating 
DEN 1524.80

Достапност
Достапно за нарачка

Боја : Зелена; Име На Производ : Алишта Големина : 2М х 17мм/6фт х 0,6 " (Л*В); Нето Тежина : 30гр. Содржина На Пакетот : 1 х Алишта. Материјал : Најлон. Боја : Зелена; Име На Производ : Алишта. Големина : 2М х 17мм/6фт х 0,6 " (Л*В); Нето Тежина : 30гр. Содржина На Пакетот : 1 х Алишта. Материјал : Најлон. Надворешни Добри перформанси 2 Куки Ветроупорна Закачалка ЗА Алишта 2м Зеленаоваа Пластична Врвка за облека совршено одговара за семејна висечка облека, анти - дизајнот може да го подобри ефектот на сушење.Широко се користи во риболов, кампување и домаќинство.Исто така, има 2 парчиња облека кука .Достапна боја : Сина, Зелена, Розова.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат