• Новак
ZBLZGP Амбиентално Снимање TA5F До Двојно 3-Пински XLR Машки Адаптер Кабел

ZBLZGP Амбиентално Снимање TA5F До Двојно 3-Пински XLR Машки Адаптер Кабел

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Пренесете дигитално аудио на ниво на линија со 2 канали од приемник во миксер/рекордер на поле опремен со 3-пински XLR влезови Приклучок А : мини XLR 5 пински женски конектор. Приклучок Б : двојна XLR 3 пински машки конектор. Должина на кабелот : 20 инчи/50СМ. Секој кабел беше тестиран за да се осигура дека нема краток спој, нема потенцијални проблеми со дефектот пред испораката.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат