• Новак
1952 П Вашингтон Карвер Комеморативна Сребрена Половина Несертифицирана МС64

1952 П Вашингтон Карвер Комеморативна Сребрена Половина Несертифицирана МС64

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Повеќето слики се фотографии од акции бидејќи често имаме множители на залиха Повеќето П монети немаат ознака нане на монетата. П во насловот само значи дека локацијата на нане беше Филаделфија, како што налага . Повеќето слики се фотографии од акции бидејќи често имаме множители на залиха. Повеќето П монети немаат ознака нане на монетата. П во насловот само значи дека локацијата на нане беше Филаделфија, како што налага . Карвер Комеморативна Сребрена Половина Долар 1952 Мс64 Несертифицирани.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат