• Новак
5 парчиња Квинтесенцијални Квинтаплети Кадифен Кадифен Перница Божиќ Денот На Благодарноста Подарок Кадифен Гушкање Перница Декор

5 парчиња Квинтесенцијални Квинтаплети Кадифен Кадифен Перница Божиќ Денот На Благодарноста Подарок Кадифен Гушкање Перница Декор

Rating 
DEN 1476.64

Достапност
Достапно за нарачка

Памук Големина Информации Висина 45*33см(17.5 инчи), држете го и ќе обезбеди години на забава. Гаранција : обезбедуваме бесплатна замена или целосна наплата доколку има проблеми со квалитетот. Тоа е Супер Убав подарок За Обожавателите, Погоден за Подароци За Божиќ и Родендени. Плишаната играчка е изработена од висококвалитетен памук и полиестер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат