• Новак
1сетбокс за Предучилишно Едукативно Броење Крокет Чекан Игра Монтесори Играчки Прачки Пресметка Случајна Интелигенција Математика Прачка Случај Дрво Играчка Дрв

1сетбокс за Предучилишно Едукативно Броење Крокет Чекан Игра Монтесори Играчки Прачки Пресметка Случајна Интелигенција Математика

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Послужавник за Монистра од дрвен Пресек : Оставете го детето стапчиња во кутијата и користете ги двете раце и уста за зајакнување на меморијата Едукативни Игри : Вежбајте го мозокот, така што децата интелектуален развој. Кутија за Складирање вретено : не се користат штетни материи при неговото изработка бидејќи благосостојбата на нашите клиенти броење стапчиња дрвена кутија е она за што се обидуваме да се грижиме. Дрвена Поделена Кутија : изработена од добар материјал и безбедна. Играчка За Деца : не се користат штетни материи при изработката на истата бидејќи благосостојбата на нашите клиенти е она за што се обидуваме да се грижиме. Пакетот Вклучува 1 x сет На Карактеристики На Кутијата Со Вретено-Големина : Околу 16x10x5cm/ 6, 29x3, 93x1, 96 инчи. - подарок за пријател кој има деца, тие ќе бидат среќни! - Вежбајте го мозокот, така што детскиот интелектуален развој. - Не се користат штетни материи при неговото изработка бидејќи благосостојбата на нашите клиенти е она за што се обидуваме да се грижиме. - Оставете го детето стапчиња во кутијата и користете ги двете раце и уста за зајакнување на меморијата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат