• Новак
Фроини Четка за Миење Автомобили од 1 парче, Четка За Чистење На Машина За Чистење На Машина За Миење Автомобили Со Ротирачки Притисок Додаток За Алатка За Перење Ка

Фроини Четка за Миење Автомобили од 1 парче, Четка За Чистење На Машина За Чистење На Машина За Миење Автомобили Со Ротирачки

Rating 
DEN 840.00

Достапност
Достапно за нарачка

КОМПАТИБИЛНОСТ : оваа ротациона четка за автомобил е компатибилна со многу вообичаени алатки со стандарден конектор и можете дури и да ја поврзете со меко црево, да ја отворите чешмата и ќе работи правилно ШИРОКА ПРИМЕНА : оваа четка за чистење возила може да се користи за чистење на вашиот автомобил, гума, стакло, градинарски камен и други што можат да се мијат со вода. Со висок притисок на водата и нашата четка, ќе се забавувате со чистење. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ И БЕЗ ОШТЕТУВАЊЕ : нашата четка за миење автомобили има меки и дебели влакна кои ви заштедуваат време и напор додека чистите и нема да предизвикаат гребнатини на вашиот автомобил, давајќи му на вашиот автомобил сосема нов изглед. Внатрешните четки се вртат за да ја четкаат нечистотијата, аголниот дизајн се вклопува во тешко достапни области.Четка за повеќекратна употреба може да се користи и за перење автомобили и домашни прозорци. КАКО РАБОТИ : одлив На Вода од дупка за четка, колку е поголем притисокот на водата, толку побрзо се ротира четката.Користи воден погон за ротирање на внатрешната четка за поефикасно чистење. КОМПАТИБИЛНОСТ : оваа ротациона четка за автомобил е компатибилна со многу вообичаени алатки со стандарден конектор и можете дури и да ја поврзете со меко црево, да ја отворите чешмата и ќе работи правилно. ШИРОКА ПРИМЕНА : оваа четка за чистење возила може да се користи за чистење на вашиот автомобил, гума, стакло, градинарски камен и други што можат да се мијат со вода. Со висок притисок на водата и нашата четка, ќе се забавувате со чистење. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ И БЕЗ ОШТЕТУВАЊЕ : нашата четка за миење автомобили има меки и дебели влакна кои ви заштедуваат време и напор додека чистите и нема да предизвикаат гребнатини на вашиот автомобил, давајќи му на вашиот автомобил сосема нов изглед.

Спецификацијата

Dimensions:
42*14*10cm.
Type:
Brush.
Material:
ABS + Wire Fiber.
Note:
Due to different monitor and light effect, the actual color may be slightly different from the picture.:
Please allow 2-3cm differs due to manual measurement.:
Package list:
1pc x Rotating Washing Brush:

Со стоката дадена додека купуваат