• Новак
Хемотон Стаклено Шише Со Вода Со Временска Скала Стаклени Шишиња За Пиење За Повеќекратна Употреба Чисто Шише За Потсетување За Шишиња Со Вода За Пиење За Пијалоци

Хемотон Стаклено Шише Со Вода Со Временска Скала Стаклени Шишиња За Пиење За Повеќекратна Употреба Чисто Шише За Потсетување За Шишиња Со

Rating 
DEN 248.00

Достапност
Достапно за нарачка

стакло ЧИСТО ШИШЕ СО ВОДА - нашите преносни чаши и шишиња се совршени за часови по јога, фитнес денови, спортски настани, велосипедизам, кампување, патувања, планинарења, патувања со автомобил, канцеларии и училишта. ШИШЕ СО ВОДА СО ВРЕМЕНСКА СКАЛА - шишето е направено од врвни стаклени материјали за поддршка на вашата долгорочна употреба. СТАКЛЕНО ШИШЕ ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА - ова шише со вода има уникатен временски печат и скала на капацитет што ќе ви помогне да го следите дневниот внес на вода, да останете хидрирани во текот на денот и да останете мотивирани да пиете. Погоден за пиење вода, овошен чај, пијалоци, чај, сок, итн. СТАКЛЕНО ШИШЕ ЗА ПИЈАЛОЦИ-удобно за држење, едноставно по изглед и креативно во форма. Дизајнот на мазни рабови спречува оштетување на устата или рацете. ВРЕМЕ МАРКЕР ПИЈТЕ ШИШЕ-изгледот е едноставен и практичен, што може да ви донесе добро расположение. ЧИСТО ШИШЕ СО ВОДА - нашите преносни чаши и шишиња се совршени за часови по јога, фитнес денови, спортски настани, велосипедизам, кампување, патувања, планинарења, патувања со автомобил, канцеларии и училишта. ШИШЕ СО ВОДА СО ВРЕМЕНСКА СКАЛА - шишето е направено од врвни стаклени материјали за поддршка на вашата долгорочна употреба. СТАКЛЕНО ШИШЕ ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА - ова шише со вода има уникатен временски печат и скала на капацитет што ќе ви помогне да го следите дневниот внес на вода, да останете хидрирани во текот на денот и да останете мотивирани да пиете.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат