• Новак
Гуаја Запатеро Вертикална Тркалезна Решетка За Чевли Креативен Круг 360° Ротирачки Кабинет За Чевли Модерен Цилиндар Метално Складирање Чевли Тесен Организатор На

Гуаја Запатеро Вертикална Тркалезна Решетка За Чевли Креативен Круг 360° Ротирачки Кабинет За Чевли Модерен Цилиндар Метално Складирање

Rating 
DEN 3519.84

Достапност
Достапно за нарачка

Висок Квалитет По Продажбата : Ако имате какви било прашања по добивањето на решетката за чевли, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме Обликот со златни рабови ќе стане привлечен фокус на вашата дневна соба. Скриена висококвалитетна шарка на вратата, извонредна мода, долг работен век. Материјал од челична плоча од автомобилска класа, подебел од автомобилска челична плоча, вистински материјал. Целата е испрскана со боја за пијано, водоотпорна, лесна за чистење и не ја менува бојата. Цврста Решетка За Чевли : како одлични алатки за заштеда на простор, полиците за плакари за чевли го држат вашиот влез, студентски дом, двор, спална соба и гаража подалеку од неред.Име на производ : Решетка За Чевли/Полица За Чевли/Организатор На Чевли/Кабинет За Чевли/Складирање Чевли/Кула За Чевли/Полици За Чевли/Бенчматеријал За Решетки За Чевли : Челичен кабинет, алуминиумска преграда стил : Модерен Стил : 3 Нивоа,6 Нивоа,9 Нивоа капацитет : 1~2 пара чевли на еден слој / високи чизми може да се постават на слојот што може да се примени : кабинет за чевли, складирање кабинет, Библиотека, Гардероба, Декорација За Домашна Уметносткомпактен И Заштеда На Простор : Нашата Решетка За Чевли Е Со Совршена Големина За Складирање Зад Вратите, Во Спални Соби или Во Поголеми влезови и плакари, со целосно отворен, вертикален дизајн Што Ви Овозможува Брзо Да Го Лоцирате Совршениот Пар Со Леснотија! Можете да го искористите максимумот од вашиот ограничен простор користејќи го! Совршен за влез, дневна соба, спална соба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат