• Новак
Фокусни Слушалки Со Отворен Грб Преку Уво

Фокусни Слушалки Со Отворен Грб Преку Уво

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Аудиофилни слушалки со висококвалитетен кружен звук со отворен грб за средини со низок шум Дизајниран и произведен Во Франција и опремен со ексклузивна технологија што произлегува од повеќе од 35 години експертиза. Чист, технофилен и софистициран дизајн благодарение на нивниот цврст алуминиумски јарем и Кожната лента за глава. Аудиофилни слушалки со висококвалитетен кружен звук со отворен грб за средини со низок шум. Дизајниран и произведен Во Франција и опремен со ексклузивна технологија што произлегува од повеќе од 35 години експертиза. Чист, технофилен и софистициран дизајн благодарение на нивниот цврст алуминиумски јарем и Кожната лента за глава. Аудиофилни слушалки со висококвалитетен кружен звук со отворен грб за средини со низок шум. Дизајниран и произведен Во Франција и опремен со ексклузивна технологија што произлегува од повеќе од 35 години експертиза. Чист, технофилен и софистициран дизајн благодарение на нивниот цврст алуминиумски јарем и Кожната лента за глава. СЛУШАЛКИТЕ За СЛУШАЛКИ Со ОТВОРЕН ГРБ Со ВИСОКА ВЕРНОСТ Елеар Се аудиофилни слушалки со отворен грб произведени Во Франција Од Фокал. Инспирирани од најдобрата технологија и акустични истражувања кои влегоа Во Дизајнирање Утопија, нашите водечки слушалки, тие нудат навистина исклучителни перформанси. Бидете инспирирани од звукот на системот со висока верност со Пар Елеарни слушалки, со часови задоволство од слушањето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат